Волейболистите на „Верея волей“ започнаха плейофите с победа

„Верея волей“ започна с победа плейофите за класиране във висшата лига. Старозагорските волейболисти надиграха съперниците си от „Раковски 1964“ с 3:1 гейма. Според регламента се играе до две победи от 3 срещи, като следващия двубой между двата тима ще е на 13 април в Севлиево. Сблъсъкът между „Верея Волей“ и „Раковски 1964“ , който се проведе в зала „Иван Вазов“ започна равностойно за двата отбора, като в края на първия гейм гостите успяха да вземат преднина. През втория гейм обаче старозагорци подобриха играта си и изравниха резултата. В третия и четвъртия гейм тимът на „Верея волей“ нямаше никакъв проблем и успя да се наложи убедително над съперника си. Двубоят завърши с 3:1 гейма за старозагорци.