Лекоатлетите на Берое спечелиха четири медала

Лекоатлетите на Берое спечелиха четири медала при участието си в два турнира в София и Велико Търново.
Милен Пасков завърши на първо място в дисциплината 60 метра с препятствия на турнира НСА – спринт в София. Той пробяга дистанцията за време от 8.2 секунди. На турнир във Велико Търново с който бе открита новата закрита лекоатлетическа писта на стадион ‘Ивайло“ Борислав Тонев завърши първи в спринта на 60 метра. В сериите представителят на „Берое“ бяга 6.72 секунди, а на финала подобри личното си постижение с резултата от 6.60. На турнира във Велико Търново при юношите младша възраст втори на 60 метра е Даниел Желев с резултата от 7.06 секунди , а трети Йоан Маринов с резултата от 7.19 секунди.