Ботев (Гълъбово) завърши контролите с победа срещу Оборище

Ботев (Гълъбово) победи с 3:1 Оборище (Панагюрище) в последната си контрола преди подновяването на първенството в Б група.
Спарингът се игра на стадиона в Белозем, а Ботев откри резултата в 27 – та минута чрез нападателя Любомир Александров, който засече топката в мрежата след корнер.
През второто полувреме тимът от Гълъбово вкара втори гол в 63 – та минута чрез Иван Тошев, който се възползва от грешка в защитата на Оборище. Ботев доведе резултата до 3:0 в 80 – та минута след самостоятелен рейд на Мирослав Енчев, а пет минути по – късно Оборище върна едно попадение за крайното 3:1.
На 27 февруари (събота) Ботев ще гостува на Банско в среща от 18 – я кръг в първенството на Б група от 14, 00 часа.