ЦСКА се изгуби в софийската мъгла

Отборът на ЦСКА регистрира трета загуба от четири мача в Лига Европа. Това стана, след като „червените” преклониха глава като домакин с 0:1 от швейцарския шампион Йънг Бойс на Националния стадион„Васил Левски”. А мачът се игра под гъста мъгла която се стелеше в столицата.

Единственият гол в София падна през първата част, след като Жан-Пиер Нсаме бе точен за „жълто-черните” в 34-ата минута, след като стражът на ЦСКА Густаво Бусато допусна много досадна вратарска грешка и не се намеси достатъчно сериозно при ситуацията. Грешката на бразилеца бе факт, но все пак той на няколко пъти се отличи и с добри намеси в хода на дуела с Йънг Бойс. По-неприятният факт за българския отбор е, че ЦСКА няма отбелязан гол в тазгодишното издание на Лига Европа, като остава единственият отбор без попадение от всички 48 тима досега.