Сребро, бронз и отлично представяне на Траяна в шампионата по триатлон

Състезателите на СК „ТРАЯНА-ТРИАТЛОН“ Стара Загора се представиха много силно на Държавно първенство по триатлон за 2020г., което се проведе в Пловдив на гребната база.Състезанието беше на много високо ниво със голяма конкуренция с над 200 участници във всички възрасти.
Старозагорските състезатели Кристиян Иванов и Божидар Стефанов окупираха почетната стълбичка с второ и трето място с изключително представяне при младежите.

В останалите възрасти децата се справиха много добре,като заеха и три четвърти места на Натали Костова при девойките, Натали Атанасова при младшата възраст и Моника Михова при момичетата, като малко не им достигна да се класират в челната тройка.Похвала и за останалите деца за себераздаването от треньорите Нели Тодорова и Мартин Гарчев.