Синът на рапъра Ванко 1 игра за Верея

Верея загуби от третодивизионния Загорец с 0:1 в контролна среща която се игра на стадиона в Нова Загора.
За Верея не играха Иво Иванов, Бедри Рюстемов, Станислав Маламов, които са с контузии и вратарят Благой Макенджиев.
След почивката за Верея игра синът на Ванко 1 Петър Главчев, който доскоро беше в Локомотив Пловдив.
 Първото полувреме премина равностойно и завърши 0:0,. След почивката Загорец отбеляза единственото попадение в мач. След изпълнение на корнер футболист на домакините засече топката в мрежата на старозагорската врата.
Третата си контрола Верея ще изиграе в неделя (3 февруари) срещу тима от Югоизточна трета лига Хасково. Спарингът ще се проведе на стадиона в село Ягода.

Съставът на Верея – Кристиян Кръстев, Иван Гайтанджийскиз Дмитрий Иванов, Годердзи Мачадзе, Теофолис Коуроупис, Нтоиа Жесу, Бранислав Ковачевич, Алонсо Санчес, Андрей Ковальов, Денислав Станчев, Станимир Димитров (Женя Доброволски, Петър Главчев, Шота Арвеладзе, Стелиян Тенев, Стелиян Колев, Едуин Малоун, Алкисон Тимоти)