Реал Мадрид победи с 3:1 Ювентус без Роналдо

С два гола на Марко Асенсио след почивката Реал Мадрид победи с 3:1 Ювентус в среща от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп.

И четирите гола в мача бяха дело на играчи на европейския клубен шампион. Ювентус обаче първи излезе напред в резултата, след като още в 12-ата минута Дани Карвахал си вкара автогол.

Пет минути преди почивката обаче Реал изравни чрез уелската си звезда Гарет Бейл, а след нея дойде и моментът на Асенсио.

Младият испански национал бе точен на два пъти в 47-мата и 56-ата минута, като първото попадение, дошло само минута след появяването му в игра, бе след асистенция на бразилеца Винисиус, а второто след подаване на Лукас.

Участие в срещата не взе новото попълнение на Ювентус и доскорошен играч на Реал Кристиано Роналдо.