Провал за Левски! Феновете искат Делио Роси да се маха

Левски отпадна още в първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа! „Сините“ постигнаха пирова победа над Вадуц с 3:2, но приключват безславно надпреварата с общ резултат 3:3 и повече голове на чужд терен, отбелязани от тима от Лихтенщайн.

Мохамед Кулибали откри резултата за гостите в 25-ата минута, но 10 по-късно Серджиу Буш изравни. Левски направи пълен обрат в 53-ата минута с гол на Аймен Белаид, но радостта им трая твърде кратко и в 55-ата Игор Тадич реализира за 2:2.

В 76-ата минута Буш пропусна дузпа за „сините“. Играчите на Делио Роси все пак поведоха в 85-ата минута чрез Жерсон Кабрал, но до края така и не успяха да стигнат до четвърто попадение.

След края на двубоя привържениците на Левски, разочаровани от поредния провал, започнаха да хвърлят предмети по пистата на терена, а викове „Оставка“ огласиха стадион „Георги Аспарухов“.