Премиерът в Стара Загора. С него „Бистришките тигри“ разбиха „Нефтохимик“!

Отборът на „Витоша“ (Бистрица), воден в атака от премиера Бойко Борисов , спечели титлата при ветераните.

“Бистришките тигри” разбиха бургаския „Нефтохимик“ с 6:3 във финала, игран на в Стара Загора на стадион “Трейс Арена”, съобщи sportal.bg.

Бойко Борисов се отчете с хеттрик за своя тим, а в хода на двубоя записа името си и сред асистентите, подавайки за едно от попаденията на тима си.

Българския премиер бе близо и до четвърти гол, но нацели страничния стълб. Отборът на Витоша (Бистрица) поведе в резултата с 4:0, след което бургазлии върнаха едно попадение. Бойко Борисов реализира още два гола, извеждайки тима си до комфортното 6:1 минути преди края на двубоя.