Неприятна загуба за Ботев (Гълъбово) у дома (СНИМКИ)

Ботев (Гълъбово) загуби домакинството си от Ботев (Враца) с 1:3 в среща от 26 – я кръг на Втора лига.
Двубоят на стадион Христо Ботев започна равностойно, но гостите започнаха по мотивирано.
botevbotev
В 5 – та тимът от Враца откри резултата. Попадението реализира Смирнов след неразбирателство в защитата. В 7 – та минута гълъбовци можеха да изравнят. След центриране на Трайков Кирилов засече топката но тя беше избита в корнер.
IMG_20170430_170308botev
В 25 – та минута Враца вкара втори гол. Смирнов центрира отдясно в наказателното поле където Цолев непокрит прати топката в мрежата за 0:2. В 31 – минута Ботев (Враца) реши до голяма степен мача след като вкара трети гол.
botevbotev
Георгиев намери Михайлов, който с удар от десетина метра направи – 0:3.
След почивката Ботев заигра по добре и върна едно попадение. В 49 – та минута Реджеп Халил се разписа с глава отблизо за 1:3.
botev

До края домакините създадоха още няколко ситуации , но не успяха да върнат интригата в мача.