Младите борци на Берое спечелиха 3 златни медала на турнир в Сливен

Младите борци на старозагорския СК „Берое“ се представиха отлично на Международния турнир по свободна борба за кадети „100-те воеводи“, който се проведе в Сливен. Момчетата на треньора Диан Динчев спечелиха 3 златни медала, а в състезанието участваха 98 спортисти от 21 български клуба и един от турския град Одрин.

В категория до 48 кг Виктор Нейчев спечели златния медал след като победи на финала представителя на турския СК „Едирнеспор“ – Одрин, Емре Аталай. При 55-килограмовите старозагорецът Галин Христов извоюва златното отличие след победа във финалната схватка срещу Николай Бинков от „Странджа 2011“ – Средец. В категория до 60 кг Радомир Стоянов също се класира на първо място. Иван Стоянов пък спечели Купата за най-техничен състезател.