Двамата юноши на „Берое“ играха за „Манчестър Юнайтед“

Двамата юноши на Берое – Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин, които от началото на седмицата карат пробен период в школата на Манчестър Юнайтед, взеха участие в срещите на отборите до 13 и до 14 години на „червените дяволи” срещу Бирмингам. Мачовете се играха на стадион „Сейнт Андрюс” в Бирмингам.
[ad id=“225664″]
Красимир Тодоров игра почти цял мач и се отчете със страхотна асистенция за втория гол на Манчестър Юнайтед U14. Двубоят завърши 2:1 за „червените дяволи”, талантът на Берое бе заменен 10 минути преди края на срещата.
При по-малките Монир Ал Бадарин влезе на терена през второто полувреме при резултат 3:3.
С негов гол Манчестър Юнайтед поведе с 4:3, като това бе първото повеждане на „червените дяволи” в резултата.
[ad id=“263680″]
Двубоят завърши 6:3, а и двамата юноши на „Берое” оставиха отлични впечатления с изявите си. Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин ще останат в Манчестър до края на седмицата.