Волейболистките на Берое паднаха от ЦСКА

Волейболистките на Берое загубиха гостуването си от ЦСКА С 0:3 (27:25, 25:18, 25:20) в София. Въпреки поражението старозагорки продължават да са на втора позиция в класирането-, а в последния мач от редовния сезон приемат Раковски Димитровград след седмица. Мачът по програма е на 9 март (събота), от 18.00 часа в спортна зала „Иван Вазов“

При гостуването си на ЦСКА в зала „Васил Симов“ съставът на Стара Загора започна уверено, поведе и владееше положението до 22:20, след което домакините обърнаха резултата в своя полза. Последва игра точка за точка и в крайна сметка ЦСКА успя да се добере до победа в първия гейм. Интрига се разрази и в третата част, но домакините бяха по-напористи в мача и го приключиха бързо.

Най-резултатна бе бившата състезателка на Берое Йоана Николова с 13 точки (1 ас, 1 блокада), а за отбора ни – Ваня Върбанова приключи с 10 точки (1 блокада).