Верея не успя да изненада при гостуването си Лудогорец

Верея загуби с 1:3 от шампиона Лудогорец в мача от 5-ия кръг на Първа професионална лига на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград. Попадението за старозагорци бе дело на Георги Андонов в края на първата част.

Лудогорец откри резултата в 25-ата минута на двубоя с попадение на Клаудиу Кешеру. Румънският нападател получи пас от Сисиньо отдясно и преодоля съпротивата на Георги Аргилашки. Пет минути по-късно отново румънецът беше точен и резултатът стана 2:0.

В 43-ата минута на срещата Георги Андонов върна Верея в мача, след като преодоля съпротивата на Натанаел и Ренан Дос Сантос и се разписа, след асистенция на капитана Елиаш Да Силва.

Анисе направи резултата 3:1 в полза на шампионите от Лудогорец. Той получи пас от Кешеру и с мощен шут от воле се разписа в 58-ата минута на срещата.

Верея остава със 7 точки на четвърто място в класирането на Първа лига преди изиграването на останалите срещи от 5-ти кръг на Първа лига.