Верея игра смело срещу Лудогорец, но не успя да поднесе изненада

Верея загуби домакинството си с 3:0. от Лудогорец в среща от 32 – я кръг на Първа лига на стадион Трейс Арена в Стара Загора.
Главният съдия Ивайло Стоянов показа два червени картона за домакините от Стара Загора. Здравко Илиев и Георги Андонов напусна преждевременно терена. Резервата Якуб Шверчок откри, а след него Клаудиу Кешерю и Вандерсон оформиха крайния резултат.

В 8-ата минута,Кешеру бе изведен сам срещу вратаря, но Цинцарски спаси. Последваха пропуски на Лукоки, Вандерсон и Кампаняро.

В 21-ата минута Горалски изведе Марселиньо сам срещу вратаря, но бразилецът подаде топката в ръцете на вратаря.

Домакините отговориха с два удари на на Симеон Мечев и Иво Иванов.

След подновяването на играта Верея остана с човек по-малко. В 54-ата минута Здравко Илиев получи втори жълт и респективно червен картон. Секунди след това Марселиньо от 5-6 метра не успя да уцели опразнената врата.

Резервата Якуб Шверчок прати топката в гредата, а в 65-ата минута Марселиньо удари греда. Все пак в 67-ата минута Шверчок, останал сам срещу вратаряЦинзарски, откри резултата.

Десет минути по-късно Кешерю вкара втори гол, след асистенция от Лукас Саша.

В 84-ата минута Верея остана с 9 човека след директен червен картон на Георги Андонов за нарушение срещу Густаво Кампаняро.

Вандерсон направи резултата 0:3 в първата минута от добавеното време.