Верея загуби от Хазар с 1:2 третата си контрола в Турция

Отборът на Верея загуби с 1:2 от Хазар (Баку) в третата си контрола от подготвителния лагер в Анталия , Турция.
В проверката не играха Георги Андонов, Хюсеин Сюлеймани, Веселин Минев и Антон Огнянов, които се оплакват от леки травми.
Като цяло Верея контролираше събитията на терена, но Хазар откри резултата в 35 – та минута. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Верея упражни натиск и изравни в 57 – та минута след гол на Милен Танев от пряк свободен удар.
Хазар при една от малкото си атаки вкара втори гол в 63 – та минута, който се оказа последен в контролата.
Новото попълнение – вратарят Даниел Наумов игра 30 минути, колегите му Богомил Цинцарски и Пламен Колев също записаха по 30 минути.

Стартов състав на Верея – Цинцарски, Илиев, Мунин, Иванов, Слаев, Бенгюзов, Вълчев, Мечев, Нсереко, Домовчийски, Йорданов