Ботев (Гълъбово) постигна първа победа в първенството

Ботев (Гълъбово) победи у дома с 1:0 Несебър в двубой от втория кръг на втора лига. Това бе бе първи успех за тима от Гълъбово, а мачът предизвика голям интерес сред феновете и близо 500 зрители подкрепяха Ботев.
Гостите от Несебър доиграха срещата в намален състав след като в края нападателят им Владислав Мирчев бе отстранен с червен картон. Двубоят премина равностойно, а Несебър можеше да открие в края на първата част, но ударът на Молдованов бе избит от защитника Здравчев от голлинията.
След почивката домакините имаха преимущество и съвсем заслужено отбелязаха гол, който се оказа решителен за крайния изход на мача.
В 84-ата минута Дончо Атанасов пусна пас към напдателят Реджеб Халил, който с техничен удар вкара победния гол за своя отбор.