Ботев (Гълъбово) постигна драматична победа над Чернонморец (Балчик)

Отборът на Ботев (Гълъбово) стигна до драматична победа над Чернонморец (Балчик) в мач от 17-ия кръг на Втора лига. Домакините губеха с 1:2 до 85-ата минута, но в крайна сметка стигнаха до успех с 3:2.

Иван Цачев откри резултата за Ботев в 10 – та минута , но още преди почивката гостите обърнаха с попадения на Владислав Мирчев в 35 – та мин.  и Александър Попов в 40 – та мин. .

Срещата вървеше към успех за тима от Балчик, но гълъбовските футболисти не се предадоха и направиха пълен обрат в самия край на срещата и спечелиха три ценни точки. В 85-та минута Пламен Коларов изравни, а в даденото от съдията продължение Реджеб Халил донесе победата на Ботев.

В класирането Ботев заема шеста позиция с актив от 25 точки, докато Черноморец е с една по-малко на седмо място.