Ботев Гълъбово и Нефтохимик със зрелищно равенство в контрола

Ботев Гълъбово и Нефтохимик не успяха да се победят в контролна среща, която се игра на стадион в Елхово. През първото полувреме двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивката при нулево равенство.
През втората част Ботев откри резултата в 56 – та минута с попадение на защитника Цветелин Радев, който с глава след корнер засече топката в мрежата на Нефтохимик за 1:0.
В 63 – та минута Ботев удвои аванса си, а автор на гола стана Пламен Коларов, който със страхотен удар от воле от 25 метра не остави шансове на бургаския вратар за 2:0.
Нефтохимик отвърна на удара и успя да изравни в края на мача с попадения на близнаците Кольо и Цветан Чахови. В 72 – та минута Кольо Чахов намали на 1:2, а в 87 – та минута бургазлии изравниха с гол на брат му Цветан.

Съставът на Ботев Гълъбово: 1 Пламен Колев, 33 Николай Янков, 45 Исус Ангелов, 5 Цветелин Радев, 11 Аспарух Смилков, 22 Пламен Коларов, 71 Иван Винков, 28 Джунейт Яшар, 74 Георги Търтов, 10 Емилиян Зотев, 14 Габриел Димитров (91 Павел Колев, 18 Иван Тошев, 77 Рангел Игнатов, 8 Милен Митев, 6 Ивелин Иванов, 27 Станислав Катранков, 21 Красимир Здравков, 9 Методи Костов)