Бойко Борисов се завърна на терена срещу Левски в мача при ветераните

Премиерът Бойко Борисов изведе ветераните на Витоша Бистрица с капитанската лента в мач срещу ветераните на Левски. Двубоят е от първенството за ветерани и се играе на терена на Витоша Бистрица.

Витоша спечели с 2:0 срещу Левски в мач от държавното първенство за ветерани, който се игра на стадиона в Бистрица. В двубоя участие взеха известни личности и легендарни футболисти.

[ad id=“218001″]

Капитан на домакините бе премиерът Бойко Борисов а в тима още бяха Гошо Гинчев, Георги Пеев, Николай Божов, Светослав Петров…

За Левски играха Йордан Господинов, Георги Иванов-Гонзо, Захари Сираков, Дончо Донев, Даниел Боримиров, Христо Йовов и още популярни бивши футболисти.

Резултатът откри бившият футболист на ЦСКА Светослав Петров, а през първото полувреме съдийската бригада отмени гол на Гонзо, който изскочи зад защитата и вкара топката във вратата. Според реферите обаче нападателят си е помогнал с ръка преди да реализира.

През второто полувреме домакините имаха шанс да реализират втори гол, но Георги Пеев уцели гредата. Малко след това Витоша поведе с 2:0. В 69-ата минута и Христо Йовов уцели гредата след хубава атака на Левски. В края на двубоя вратарят на Левски Йордан Господинов предотврати трето попадение в своята врата. В 78-ата минута реферът Николай Йорданов даде дузпа за Витоша. Зад топката застана капитанът Бойко Борисов, но Господинов спаси.

В редиците на Левски блестят Георги Иванов-Гонзо, Даниел Боримиров, Христо Йовов, Захари Сираков, Дончо Донев и други. В състава на Витоша Бистрица освен Бойко Борисов играят още Гошо Гинчев, Николай Божов, Георги Пеев, Светослав Петров и други.