Берое U19 разгроми Хебър в Елитната група

Отборът на Берое до 19 г. победи с 4:1 Хебър в домакинството си от 2 кръг на Елитната група. Момчетата на Атанас Рибарски превъзхождаха съперника и се поздравиха със заслужена победа.

Берое U19 изигра много силно първо полувреме и поведе с 2 гола преди почивката. Още в 4-та минута Христо Христов се възползва от грешка в отбраната на съперника и откри резултата. Тони Николов удвои след хубава атака и удар по диагонала в 14-та, а до паузата „зелено-белите“ имаха още дузина изгодни ситуации.

Третотото попадение обаче падна в 61-та минута, когато Георги Маджаров се разписа след бърза контра атака. Гостите получиха право да изпълнят дузпа в 75-та минута и Милен Николов бе точен. Само две минути обаче по-късно Димитър Спасов оформи крайното 4:1.

В следващия кръг Берое U19 гостува на Лудогорец в Разград, а срещата е насрочена за 22 август от 18 ч.