Берое с пореден опит да бие ЦСКА в Стара Загора

Португалецът Педро Еуженио пропуска домакинството на Берое срещу ЦСКА на стадиона под Аязмото в неделя вечерта. Двубоят от 11-ь кръг започва в 20,30 часа.
Еуженио продължава да се възстановява от травма която получи преди гостуването на Локомотив Пд.
Очаква се старозагорската атака да води швейцарския нападател Зоран Йосипович, а Мартин Камбуров да се включи през второто полувреме.
Сред титулярите се завръщат Александър Цветков и Александър Василев, които дори не бяха включени в групата за двубоя за Купата срещу Поморие.
Треньорът Александър Томаш, който определено е поставен под напрежение от феновете заради слабите резултати се надява след 30 години Берое да победи ЦСКА.

Последния успех на заралии над армейците в първенството датира през далечната 1990 година. Тогава Берое победи с 1:0 с гол на Тодор Станев с удар от границата на наказателното поле, а мачът се игра на осветление.

Полицията ще предприеме сериозно мерки по опазването на обществени ред преди, по време и след края на мача между Берое и ЦСКА.
Около сто полицаи ще бъдат ангажирани с опазването на реда.

Феновете на Берое ще влизат от южната страна , а тези на ЦСКА от северната част, където е сектора за гостите.