Берое разкова Черно море във Варна! Еуженио наниза хеттрик

Берое разгроми с 4:1 при гостуването на Черно море на „Тича“ в мача от 21-ия кръг на Първа лига.

Черно море поведе в резултата в 5-та минута. Георги Илиев центрира в наказателното поле на Берое, където Радослав Василев бе изпуснат от Камен Хаджиев, Иван Иванов и Иван Бандаловски и отблизо вкара топката във вратата на Душан Перниш.
Последва светкавична реакция от страна на старозагорския тим.

Педро Еуженио центрира в наказателното поле на Черно море в 19-та минута, където Мартин Камбуров бе оставен непокрит. Той стреля с глава, но над напречната греда в аут.

Берое изравни резултата в 26-та минута. Милен Желев подаде към Педро Еуженио, който с удар от 21 метра вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на Благой Макенджиев.

Атанас Зехиров стреля опасно от фаул от около 25 метра в 35-та минута, но встрани от десния стълб на вратата на Перниш.

Минута по-късно Георги Илиев стреля от фаул от около 20 метра, но над напречната греда в аут.

Берое направи пълен обрат в 39-та минута. Педро Еуженио пусна към Матеус Леони, който центрира в наказателното поле на Черно море, където Александър Цветков изчисти топката. Тя попадна отново в Педро Еуженио, който не сбърка и отбеляза своя втори гол в срещата.

Берое вкара трети гол в 44-та минута. Футболистите на Александър Томаш организираха перфектна контраатака. Мартин Камбуров пусна остър пас в наказателното поле на Черно море. Благой Макенджиев закъсня с намесата си и Педро Еуженио не пропусна да вкара в опразнената врата.

След почивката беройци узакониха превъзходството си над водения от Илиан Илиев варненски тим с четвърто попадение във вратата им.

Мартин Камбуров увенча силната си игра с гол в 90 – та минута

Голаджията овладя една топка в наказателното поле на домакините и по диагонала узакони превъзходството на отбора си.