„Берое“ загуби от „Локомотив“ (Пловдив) с 0:3

„Берое“ загуби от „Локомотив“ (Пловдив) с 0:3 в контролна среща, играна в Стара Загора. Гостите откриха резултата в 14-та минута чрез Кристиан Илич, а Момчил Цветанов удвои в 37-та минута. Димитър Илиев оформи крайния резултат след попадение в 57-та минута.

Гостите поведоха с 1:0 в 14-ата минута с гол на Кристиан Илич. Салинас навлезе в пеналта и намери Димитър Илиев, който подаде към непокрития Илич в наказателното поле на Берое. Той без проблем вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на Ганев.

Локомотив удвои резултата в 37–ата минута. Димитър Илиев намери с много добър пас Момчил Цветанов, който бе изпуснат и вкара топката във вратата на Ганев.

Гостите от Пловдив направиха много добра комбинация в 57-та минута, която бе завършена от Димитър Илиев. Той с много точен удар вкара топката в горния десен ъгъл на вратата на Перниш.

„Берое“: Генадий Ганев (46′ – Душан Перниш), Стив Фуртадо (65′- Джуниет Али), Георги Ангелов, Георги Динков (45′- Ибрахима Конте), Илиас Хасани (12′- Георги Маджаров), Карлос Охене (65′- Радослав Апостолов), Иван Минчев (65′- Божидар Пенчев), Кийлън Лебон (45′- Димо Бакалов), Еривалдо, Кукула (45′- Гаюс Макоута), Александър Василев.