Баскетболистите на Берое с драматична загуба в Самоков

Берое допусна първа загуба през новия сезон отстъпвайки с 93:94 от тима на Рилски спортист. И четирите части изключително красив и драматичен баскетбол.

[ad id=“225664″]

Старши треньорът Любомир Минчев избра да започне двубоя с Бачински, Василев, Стоянов, Адонис Файлър и Сашо Янев. В началото домакините започнаха по-организирано и спечелиха двете части съответно с 27:25 и 26:23. След почивката играчите на Берое направиха страхотна трета част, която приключи при 21:27.

[ad id=“263680″]

Развръзката бе оставена за четвъртата част и по-специално за последните секунди, в които Рилски спортист съумя да вкара 3 последователни точки, за да обърне резултата в своя полза. Частта приключи при 20:18 за домакините, които се поздравиха и с успеха в двубоя.