Александър Томаш: За съжаление не успяхме да победим Лудогорец

Наставникът на Берое – Александър Томаш, заяви след равенството 1:1 с Лудогорец, че съжалява, че неговият отбор не е спечелил три точки.
„Нормално е да съжалявам, че не спечелихме, с оглед развитието на мача. През първото полувреме бяхме по-добрият отбор, създадохме положения, но не успяхме да вкараме гол. През второто полувреме Лудогорец опита да контролира играта, но ние отговорихме с промяна в нашия стил и стигнахме и до много красив гол. Липсват ни още детайли в играта, но ще ги разкрия пред играчите от отбора. Искам да видя отбора да играе красив футбол и видях това през първото полувреме. Ние се доближаваме до това, което искаме, щом тим като Лудогорец ни изравни чак в последния възможен момент. Но пък това показва, че имаме и още върху какво да работим. В тима има вариативност, не сме с късата скамейка, която имахме преди. ДИскаме да работим, да се развиваме. Това, че Камбуров остава резерва, е решение на мен и на екипа ми. В предстоящия мач с Ботев ще се опитаме да се забавляваме и да се наслаждаваме на играта.