НАЙ-НОВИ:

Спортното училище ще награди най-добрите си състезатели на фамозна церемония

И тази година Спортно училище „Тодор Каблешков“ в Стара Загора ще отличи най-добрите десет спортисти за 2019-та. Тържеството по награждаването ще се състои на 10 декември от 17:30 часа в Младежки дом /бившето кино “Димитър Благоев”/.

Ето и номинираните по азбучен ред:

Анита Иванова Макулова-12 б клас-скокове на батут:
1 м. – синхрон – Държавно първенство – жени
3 м. – индивидуално – Държавно първенство – жени
Валентин Валентинов Стоянов – 7 а клас – скокове на батут:
Участник в Световно първенство – юноши младша възраст
Ванеса Стоянова Георгиева – 9 а клас – борба свободен стил:
1 м. Държавно лично първенство – кадетки
3 м. Държавен лично-отборен шампионат- кадетки
Участничка в Европейско и Световно първенство – кадетки
Виктор Владимиров Нейчев – 11 а клас – борба свободен стил:
7 м. Европейско първенство – кадети
2 м. Балканско първенство – кадети
1 м. Държавно лично първенство-кадети
1 м. Държавен лично-отборен шампионат-кадети
Участник – Световно първенство-кадети
Габриел Йорданов Василев – 7 а клас – борба свободен стил:
2 м. Държавен лично-отборен шампионат – деца
3 м. Държавно лично първенство – деца
Григор Дианов Чернаков – 7 б клас – борба свободен стил
1 м. Държавно лично първенство – деца
1 м. Държавен лично-отборен шампионат – деца
Гюкан Хазим Хазим – 9 б клас – борба свободен стил:
8 м. Европейско първенство – момчета
3 м. Балканско първенство – момчета
1 м. Държавен лично-отборен шампионат – момчета
2 м. Държавно лично първенство – момчета
Деница Пламенова Стефанова – 11 а клас – художествена гимнастика:
1 м. многобой – Държавно първенство – категория „ А “ – възраст жени
1 м. лента – Държавно първенство – категория „ А “ – възраст жени
1 м. обръч – Държавно първенство – категория „ А “ – възраст жени
3 м. бухалки – Държавно първенство – категория „ А “ – възраст жени
Дянко Петров Дянков – 9 а клас – борба свободен стил:
3 м. Балканско първенство – момчета
1 м. Държавно лично първенство – момчета
Участник в Европейско първенство – момчета
Иван Николаев Стоянов – 10 а клас – борба свободен стил:
5 м. Младежки Европейски Олимпийски фестивал
1 м. Държавен лично-отборен шампионат – кадети
Участник в Световно първенство първенство – кадети
Мартин Миленов Димитров – 7 а клас – скокове на батут:
1 м. синхрон – Държавно първенство – юноши младша възраст
3 м. индивидуално – – Държавно първенство – юноши младша възраст
Участник в Световно първенство
Никол Неделчева Нунева, Фиген Сезгин Мехмед – 9 а клас – художествена гимнастика:
1 м. Дуо – Девойки старша възраст – категория „Б“
Павел Стоянов Павлов – 7 а клас – борба класически стил:
3 м. Държавен лично-отборен шампионат – деца
Полина Станиславова Вангелова – 8 а клас – спортна гимнастика:
3 м. Държавно лично-отборно отборно първенство – греда – девойки старша възраст
2 м. отборно – Държавно лично-отборно отборно първенство – девойки старша възраст
Радомир Ивайлов Найденов – 6 а клас – скокове на батут:
Участник в Световно първенство
Радомир Николаев Стоянов – 10 а клас – борба свободен стил:
7 м. Европейско първенство – момчета
1 м. Балканско първенство – момчета
1 м. Държавно лично първенство – момчета
1 м. Държавен лично-отборен шампионат – момчета
Таня Димитрова Танева – 10 а клас – борба свободен стил:
4 м. Балканско първенство – кадетки
3 м. – Държавно лично първенство – кадетки
3 м. Държавен лично-отборен шампионат –кадетки
Цветелин Тодоров Тодоров – 10 а клас – скокове на пътека:
1 м. Държавно първенство – скокове на пътека – юноши старша възраст Подкрепи ЗАРАТА с поне 1 евро, отнема по-малко от 1 минута. Натисни ТУК

Виж още:
От  29.10 до 01.12.2019 година се проведе Международния Спортен Фестивал…