Иван Стоянов е №1 на Спортно училище „Тодор Каблешков“ за 2019 г.

Състезателите на СК Берое – борба „окупираха“ челната тройка за най – добрите спортисти на Спортно училище „Тодор Каблешков“ Стара Загора за 2019 година.

За втора поредна година отличието за номер спечели състезателят по свободна борба Иван Стоянов. През 2019-а десетокласникът завърши на 5-о място на Младежкия европейски олимпийски фестивал, зае първо място на държавния лично-отборен шампионат за кадети и взе участие в световното първенство за кадети.

Подгласници на Иван Стоянов станаха двама състезатели по борба свободен стил – Виктор Нейчев, който зае второ място и Радомир Стоянов, който стана трети. Десетката допълниха Гюкан Хазим (борба свободен стил), Деница Стефанова (художествена гимнастика), Дянко Дянков (борба свободен стил), Мартин Димитров (скокове на батут), Анита Макулова (скокове на батут), Ванеса Георгиева (борба), Таня Танева (борба), Полина Вангелова (спортна гимнастика) и Цветелин Тодоров (скокове на пътека).

Номер 1 при треньорите както и миналата година стана Диян Динчев.