
На първенството за кадети в италианския град Фаенца националът Едмонд Назарян прегази турчина Барис Ербек с технически туш 10:0 за 2:38 минути в категория до 51 кг на класическия стил.
Еди бе първо поздравен от своя именит баща Армен Назарян, двукратен олимпийски шампион, който бе в неговия ъгъл на тепиха, и когото младият шампион набързо повали на тепиха за поздрав.
През 2018-а Назарян спечели златото в по-долната категория до 45 кг. Той има още бронз от световното и младежките олимпийски игри в Буенос Айрес през миналата година.
В категория до 45 кг Мирослав Емилов се пребори за бронза, като в малкия финал надделя над Каспарс Бондаренко (Латвия) с 4:2.
Малко по-късно при 60-килограмовите Рафет Рашид ще излезе за бронза срещу Артьов Клицунов (Беларус).
Утре за титлата ще спори и Дияна Павлова (43 кг). Подкрепи ЗАРАТА с поне 1 евро, отнема по-малко от 1 минута.
Българската федерация по бадминтон почете юбилея на Слънчезар Цанков със специален плакет
Академията на Берое с две индивидуални награди от Спортното училище
Биберон за стотачка смуче бебето на Криско, изфука се рапърът от Габрово
Мълниеносен белодробен процес е причина за смъртта на седмокласничката във Враца
Тежки времена настават за президента на САЩ Доналд Тръмп
Акценти на ЗАРАТА на 10-ти декември 2019 година
Двама млади музиканти от Стара Загора (на 14 години) в надпревара за песен на годината на “Черната овца”. Гласувайте! Струва си!
Тази вечер в “Завинаги”: Един от синовете в семейство Боран е в смъртна опасност
Осем години издирваха малко момиче, задържаха майката
Почина вокалистката на “Роксет” Мари Фредриксон
Витамин D може да ни предпази от инфекции и някои видове рак
Почина бивш кмет на Москва
Хороскопът за 11 декември вече е тук
Кметицата на Казанлък: 50 ст. храна за ден от Детска кухня, 500 лв. помощ за раждане на дете, но при условия…
Презентиране на вербалната и паравербална комуникация
Почина Мари Фредриксон от Роксет
Дидо от Д2 – щастлив, щастлив, щастлив!
Ботев Гълъбово играе с Ботев Пловдив на четвъртфинала за Купата
Хванаха с допинг наш борец, гори за 4 години
Определиха с колко ще подпомагат овцевъдите за 2019 година