Волейболистите на Димитровград спечелиха аматьорския турнир в Стара Загора

Стара Загора бе домакин на  втория турнир за аматьори по волейбол за „купа Стара Загора-2018“. В турнира, който се проведе в спортна зала „Иван Вазов“ участваха 16 отбора от страната.След изиграване на срещите в групите,четири отбора се съревноваваха за завоюване на челните места. При много оспорвани битки на четвърто място се класира ВК „Бесните кучета“ гр.Стара Загора, на трето място се класира ВК „Барбароните“ гр.София,на второ място се класира ВК „Евилбал“ гр.София ,а шампион на турнира е ВК „Раковски“ гр.Димитровград. А за MVP на турнира бе отличен легендата на волейбола Евгени Иванов,които се състезава за отбора на Стара Загора. Организаторите на турнира благодариха на състезателите и съобщиха,че за празника на Стара Загора 5 октомври ще се проведе и третото издания на турнира за „купа Стара Загора-2019“.