Верея допусна обрат срещу Медицински университет-Варна на шампионата по плажен футбол

Отборът на Медицинския университет-Варна спечели първата си победа в държавното първенство по плажен футбол. На игрището в Стара Загора възпитаниците на Георги Филипов надиграха домакините от Верея с 2:1. Това стана след обрат, като играчите на Кольо Христов водеха в резултата до началото на третата част. Евгений Михов успя да открие резултата с гол от дузпа три секунди преди края на стартиращата третина. Опитният Георги Бомбов успя да изравни в първата от заклютичелните 12 минути, а Димитър Нейков донесе успеха на „медиците“.
Утре в 14 ч. те играят срещу Локомотив (Вн), а преди това в 12,30 Верея излиза срещу МФК Спартак